Erkekgiyim.com internet sitesine üye olarak, gizlilik politikaları içeren, aşağıdaki şartları kabul etmiş sayılırsınız.

Erkekgiyim.com internet sitesinde yapmakta olduğunuz alışverişlerinizde, üyelik aşamasında sizlerden bazı kişisel bilgileriniz talep edilir. Talep edilen tüm bilgiler sizlere daha iyi hizmet verebilmek ve siparişlerinizi ikamet ettiğiniz konuma ulaştırmak için gereklidir.

Talep edilen tüm bilgilerinizin gizliliği önemle korunmaktadır. Üyelik sözleşmesinde yer alan kurallar ve amaçlar dışında, vermiş olduğunuz tüm kişisel bilgileriniz üçüncü şahıs, herhangi kurum ve kuruluşlar ile paylaşılmayacaktır. 


Kullanılan Bilgiler

1- IP Adresi

Erkekgiyim.com internet sitesi, gerektiğinde üye kullanıcıların IP adreslerini tespit edip, gizliliğini koruyarak kullanabilmektedir.  IP adreslerinin kullanım sebepleri kullanıcıları daha iyi tanımlamak, tam kapsamlı demografik bilgi toplayıp  hizmet kalitesi standartlarını arttırarak, müşteri potansiyelini belirleyip ilgili ve çoğu ürün ve hizmetler için daha deneyimli bir hizmet sunabilmek için gerekebilmektedir.


2- E-posta

E-posta adresi kullanım sebepleri; erkekgiyim.com internet sitesi adresinden, sipariş veren ve üye olan tüm kullanıcılar ile daha iyi bir iletişim kurabilmemiz için ve kullanıcıların sipariş bilgisi ve detaylarını, e-posta adreslerine bilgilendirme amacıyla iletmek için kullanılır. Bunun dışında e-posta adresi bilgileriniz üyelik hesabı oluşturabilmek, üyelik hesabınıza giriş yapabilmek, üyelik hesabınızda ki işlemlerini takip edebilmeniz için gereklidir. Ayrıca erkekgiyim.com, e-posta adresi ile e-bültene abone olan kullanıcılarını, haftalık veya aylık gibi bazı günlerde gönderilen yenilikler ve kampanyalardan haberdar edebilmek için kullanabilmektedir. Bu gibi sebepler dışında bilgileriniz saklı tutulmaktadır.

Yukarıdaki form verileri ve sebepleri dışında erkekgiyim.com internet sitesinin içerisindeki üyelik formunda yer alan, ad soyad, telefon, adres gibi...  İstenilen form verileri internet sitesi aracılığı ile, kullanıcıların verilen siparişlerinin, sipariş teslimatı için ilgili kargo firmalarına, teslimatı gerçekleştirebilmeleri sureti ile paylaşılmaktadır.


Kredi kartı / Banka kartı kullanımı

Erkekgiyim.com internet sitesinde, ödeme adımında kredi kartı / banka kartı ile ödeme seçeneği sunulmaktadır, sunulan bu tür ödeme seçeneği kullanıcıların hızlı ve önceden ödemesi kolaylaştırmak için tercih edilmektedir. İnternet sitesi içerisindeki formlarda yer alan kredi kartı / banka kartı bilgileri isteğiniz dışında hiçbir şekilde tarafımızca kayıt edilmesi, saklanması söz konusu değildir. Kredi kartı / banka kartı ile ödeme yöntemini seçtiğinizde üçüncü şahıslara  (bankalar, kredi kartı ile ödeme şirketleri...) gibi yerlere, kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, CVV2 gibi bilgileri paylaşmayı kabul etmiş sayılırsınız. Kredi kartı / banka kartı bilgileriniz güvenlik standartları gereğince internet sitesinde yer alan 256 bit SSL sertifikası ile korunmaktadır, bu sayede ilgili ve gerekli kısımlar dışında; istenmeyen kişi ve kurumlar tarafından ele geçirilmesi önlenmektedir.

Banka Kartı veya Kredi kartı ile Tek çekim veya Taksitli ödeme yöntemlerinden birini seçmiş olan kullanıcılar;  Müşteri (son kullanıcı), ödeme yöntemine, üyeliğine ve siparişine ilişkin bilgilerin, ödemenin gerçekleştirilebilmesi ve ödeme usulsüzlüklerinin önlenmesi, araştırılması ve tespit edilmesini temin amacıyla iyzico Ödeme Hizmetleri A.Ş.’ye aktarılmasına ve iyzico tarafından https://www.iyzico.com/gizlilik-politikasi/ adresindeki Gizlilik Politikası’nın en güncel halinde açıklandığı şekilde işlenmesine ve saklanmasına rıza göstermektedir.


Erkekgiyim.com internet sitesine üye olan ve sipariş veren tüm kullanıcılar, yukarıda ki gizlilik ilkelerini ve koşullarını kabul etmiş sayılmaktadır. Gizlilik ilkelerimiz ile ilgili, hertürlü, soru görüş ve önerileriniz için web sitemizin iletişim bölümünü kullanabilir yada info@erkekgiyim.com adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.


Erkekgiyim.com (ONA Tekstil Ayakkabı San. ve Dış. Tic Ltd Şti). Cevizlik mahallesi. Ebuziya Caddesi. No:1 Bakırköy/İSTANBUL